Teraz jesteś: »

Nowości

 
BLINK
Pianka czyszcząca do plastików i monitorów lcd
Blink

Nowość

Nasz HIT!

BLINK pianka antystatyczna. Rewelacyjnie nadaje się do czyszczenia zakurzonych i zabrudzonych powierzchni, jak: ekrany TV, monitory, laptopy, powierzchnie plastikowe (sprzęt AGD, RTV, FOTO, wnętrza samochodów itp.) Z powodzeniem można stosować go również do powierzchni z aluminium, ze stali szlachetnej i powierzchni lakierowanych.
Pianka penetruje czyszczone powierzchnie, szybko rozkłada zabrudzenia i plamy z tłuszczu, nikotyny i innych zanieczyszczeń. Nie uszkadza warstwy przeciwodblaskowej w monitorach komputerów. Nadaje się do czyszczenia materiałów obiciowych w tapicerce samochodowej. Dzieki zaworkowi "360o" może być natryskiwana na czyszczoną powierzchnię niezależnie od pozycji ustawienia pojemnika.
Jako jedyny ma pojemnosc 600 ml -- pozostale pojemnosc jak inne po 400 ml. 
Opakowanie: Aerozol - puszka 600 ml Opakowanie zbiorcze: Karton 12 sztuk.
 
RUST OFF MoS2
Penetrant z molibdenem. Do odkręcania zardzewiałych śrub
Rust Off MoS2

Nowość

Nasz HIT!

RUST OFF MoS2 to profesjonalny odrdzewiacz penetrująco-luzujący, zawierający mocną mieszankę szybko działających struktur chemicznych. W połączeniu z cząsteczkami wykorzystującymi napięcia powierzchniowe pozwala na penetrację w głąb zapieczonych lub skorodowanych połączeń. Zabezpiecza antykorozyjnie. Usuwa wodę. Zawiera dwusiarczek molibdenu (MoS2), co wydatnie zwiększa właściwości smarne preparatu.
Opakowanie: Aerozol - puszka 400 ml Opakowanie zbiorcze: Karton 12 sztuk.
 
SILICON SPRAY
Smar silikonowy
Silicon Spray

Nowość

Nasz HIT!

SILICON SPRAY jest antyadhezyjnym środkiem na bazie dime-tylopolisiloksanu, oczyszcza i odnawia tworząc powłokę ochron-ną na powierzchniach metalowych. Zabezpiecza powierzchnie przed przylepianiem się. Nie działa korozyjnie i jest bezbarwny. Redukuje tarcie i adhezję. Silicon Spray może być nakładany w szerokim zakresie temp. od -40°C do 260°C. Preparat jest bezpieczny dla środowiska naturalnego. Nie pozostawia plam, nie uszkadza metali ani większości plastików. Z powodzeniem można go stosować do odnowy tworzyw sztucznych, metali, drewna i skóry. Silicon Spray jest użyteczny do ochrony suwaków, przenośników wałkowych, zaworów, przełączników, matryc i form, a także do prowadnic i regulatorów.
Opakowanie: Aerozol - puszka 400 ml Opakowanie zbiorcze: Karton 12 sztuk.