Teraz jesteś: »

Kontakt

Brunali Spółka z o.o. jest wyłącznym na terenie Polski dystrybutorem produktów firmy Faren Chemical Industries.
Biuro czynne w godzinach 07-15
 

Brunali Sp. z o.o., 51-117 Wrocław, ul. Paprotna 8
NIP 897-170-27-08, REGON 020028359 , KRS 0000228562
(Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu,
VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego).
Kapitał zakładowy 50 000 zł, Kapitał wpłacony 50 000 zł.

tel. 71 372 60 21
faks 71 718 19 20
e-mail: biuro@brunali.pl
Zobacz
 
 

Wsparcie techniczne:

 
Wojciech Szubert
tel. 502 710 690
e-mail: wojciech.szubert@brunali.pl
Zobacz
 
Krzysztof Wiśniewski
tel. 601 710 288
e-mail: krzysztof.wisniewski@brunali.pl
Zobacz
 
Sprzedaż dla przemysłu
Dystrybucja regionalna produktów FAREN CHEMICAL INDUSTRIES:
 
Paweł Tomasik
tel. kom. 791 77 55 49
e-mail: pawel.tomasik@brunali.pl
Region: woj. dolnosląskie
Zobacz
 
Cezary Franaszek
tel. kom. 693 367 145
e-mail: cezary.franaszek@brunali.pl
Region: dawne woj. konińskie, kujawsko-pomorskie
Zobacz
 
Wojciech Banaczyk
tel. kom. 605 730 646
e-mail: wojciech.banaczyk@brunali.pl
Region: woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie
Zobacz
 
Marek Bielak
tel. kom. 501 136 982
e-mail: marek.bielak@brunali.pl
Region: woj. świętokrzyskie
Zobacz
 
 
Grzegorz Kurzywilk
tel. kom. 506 007 231
e-mail: grzegorz.kurzywilk@brunali.pl
Region : woj. śląskie południe, małopolskie
Zobacz
 
 
OLO-FARCHEM
tel. kom. 503 676 589
e-mail: daniel.ziemecki@brunali.pl
Region : woj. mazowieckie, lubelskie
Zobacz

Sprzedaż detaliczna:


Sławomir Janik
tel. kom. 500 300 705
e-mail: slawomir.janik@brunali.pl
Region: woj. dolnośląskie, opolskie, Wrocław, łódzkie-zachodnie, wielkopolska-południe
Zobacz

Daniel Ziemecki
tel. kom. 503 676 589
e-mail: daniel.ziemecki@brunali.pl
Region: woj. mazowieckie-południe, lubelskie, Warszawa, łódzkie
Zobacz

Jacek Mroczkowski
tel. kom. 533 449 997
e-mail: jacek.mroczkowski@brunali.pl
Region: woj. mazowieckie-północ, warmińsko-mazurskie, woj. podlaskie, Warszawa
Zobacz

Marek Sidorkiewicz
tel. kom. 666 567 171
e-mail: marek.sidorkiewicz@brunali.pl
Region : woj. wielkopolskie - zachód, lubuskie i zachodniopomorskie
Zobacz

Zbigniew Tołsty
tel. kom. 790 786 430
e-mail: zbigniew.tolsty@brunali.pl
Region : woj. śląskie i małopolskie
Zobacz

Piotr Zieliński
tel. kom. 790 031 562
e-mail: piotr.zielinski@brunali.pl
Region : woj. świętokrzyski i podkarpackie
Zobacz

Sebastian Kuciński
tel. kom. 669 233 963
e-mail: sebastian.kucinski@brunali.pl
Region: woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie (bez powiatów: mogileńskiego 
i żnińskiego), zachodniopomorskie wschodnie
Zobacz


Water Treatment :


Biuro Brunali Sp. z o.o.
tel. 71 372 60 21
e-mail: biuro@brunali.pl
Region: cała Polska